Monitor MSI Optix G322CQP 31.5 " czarny
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
MSI Optix G322CQP 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:170 Hz
Kontrast:2 500:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI Optix G322CQP 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI G322CQP monitor komputerowy 80 cm 315" 2560 x 1440 px Quad HD LCD CzarGamen 80 cm (31.5") LCD VA
Wide Quad HD 2560 x 1440 pikseli 16:9
170 Hz 1 ms 250 cd/m² 2500:1
AMD FreeSync Amazon.plZłóż skargę | 2 026 zł |
31.5" MSI G322CQP - LED monitor - curved - 31.5" - HDR - 1 ms - MonitorMonitor LED, gaming, zaokr?glony, 31.5, 2560 x 1440 WQHD @ 170 Hz, VA, 250 cd/m², 2500:1, 1 ms, 2xHDMI, DisplayPort Proshop.plZłóż skargę | 1 586 zł |
Monitor MSI G322CQP 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms CurvedWyobraź sobie swoje zwycięstwo, które osiągnąłeś dzięki gamingowemu monitorowi z zakrzywionym ekranem, MSI Optix G322CQP z ro... więcejdziny Curved Gaming. Monitor ten charakteryzuje się 170-hercową (domyślna: 165 Hz) częstotliwością odświeżania, 1-milisekundowy Electro.plZłóż skargę | 1 419 zł |
Monitor MSI G322CQP 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms CurvedWyobraź sobie swoje zwycięstwo, które osiągnąłeś dzięki gamingowemu monitorowi z zakrzywionym ekranem, MSI Optix G322CQP z ro... więcejdziny Curved Gaming. Monitor ten charakteryzuje się 170-hercową (domyślna: 165 Hz) częstotliwością odświeżania, 1-milisekundowy Avans.plZłóż skargę | 1 419 zł |
MSI G322CQP 31,5" 2K 170Hz 1ms Zakrzywiony GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 419 zł |
pokaż 7 ofert
Seria MSI OptixPorównaj w tabeli →
od 1 499 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), QLED, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, NVIDIA G-Sync, HDR
od 771 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 1 649 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, NVIDIA G-Sync, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 243 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 1 239 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 1 109 zł
gamingowy, 27.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 2 833 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 1 800 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, KVM-przełącznik, NVIDIA G-Sync, HDR
od 4 231 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 611 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), QLED, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 1 459 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 799 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 250 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 134 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 238 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 250 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 095 zł
gamingowy, 30 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 200 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 1 679 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 1 050 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 430 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 389 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 259 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 289 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 199 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 1 389 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 400 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
od 1 270 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 238 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 250 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync