Monitor MSI Optix G2712 27 " czarny
Zdjęcia 5 |
Przedstawiciel linii gamingowej Optix firmy MSI to model średniobudżetowy z 27-calowym wyświetlaczem FullHD. Model można wziąć pod uwagę nie tylko do gier, ale także do różnych zadań zawodowych, ponieważ posiada podświetlenie pozbawione migotania oraz funkcję zmniejszania intensywności niebieskiej poświaty (dodatkowo posiada odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa TÜV Rheinland).
Ponadto 8-bitowa matryca IPS ekranu wyróżnia się wysokiej jakości reprodukcją kolorów, w tym gamą kolorów 102% przestrzeni sRGB. Monitor MSI Optix G2712 oferuje dobre kąty widzenia przy niewielkiej szczegółowości (rozmiar piksela 0,31 mm), współczynniku kontrastu (1100:1) i jasności (250 nitów). Fani gier na pecety i konsole docenią przede wszystkim wysoki poziom herców (przetaktowywanie do 170 Hz przy podłączeniu przez DisplayPort v 1.2), szybką reakcję (1 ms po MPRT), opcję profilu noktowizyjnego (podświetlanie klatek Night Vision) oraz obsługę dla technologii AMD FreeSync Premium. Zapowiedziano także obecność cienkiej ramki wokół wyświetlacza, która między innymi jest przydatna przy tworzeniu różnych konfiguracji gamingowych na wielu monitorach.
Kup MSI Optix G2712 27 " czarny
MSI Optix G2712DE Monitor gamingowy IPS 170 Hz FreeSync Premium 9S6-3CB51T | 1 243 zł |
Monitor MSI G2712 | 1 697 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! msi Monitor gamingowy G2712 27'' IPS FLAT/LED/FHD/170H | 1 461 zł |