Monitor Asus ROG Strix XG32VC 32 " czarny (90LM03S0-B04170)
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Elitarny monitor gamingowy ROG Strix 2020, który wyprzedza wymagania większości współczesnych graczy. Wyposażony w wklęsły panel VA 1800R i 34-calowy wyświetlacz, aby zapewnić wciągającą rozgrywkę. Matryca monitora wyświetla wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 2560x1440, 90% pokrycia przestrzeni kolorów DCI-P3, jest przyjazna dla treści HDR (specyfikacja DisplayHDR 400) i ma szybki czas reakcji 1 ms (uwaga: z MPRT ).
Częstotliwość odświeżania wyświetlacza wynosi 170 Hz. Spośród markowych „gadżetów” w modelu zastosowano technologię ELMB-Sync, która łączy w sobie system redukcji rozmycia ruchu (Extreme Low Motion Blur) i adaptacyjną synchronizację szybkości klatek (Adaptive-sync). Ponadto z monitorem zintegrowano FreeSync Premium Pro, a także zapowiedziano certyfikację NVIDIA G-Sync. Podobnie jak wszystkie monitory do gier Asus, ten model zawiera zastrzeżone narzędzia programowe GamePlus, które obejmują stały celownik, dedykowany zegar, licznik klatek i narzędzie do wyrównywania obrazu w konfiguracjach z wieloma wyświetlaczami. Dla wygodnej pracy na pokładzie znajduje się wbudowany niebieski filtr, Flicker-Free redukujący migotanie podświetlenia oraz wygodna podstawka z regulacją wysokości, nachylenia i położenia w przestrzeni. Wisienką na torcie jest wbudowany hub USB z portami USB C, który można wykorzystać do ładowania i wideo jednocześnie.
Kup Asus ROG Strix XG32VC 32 " czarny
Wszystkie ceny 24 →32" ASUS ROG Strix XG32VC - 2560x1440 (QHD) - 170Hz - VA - USB HUB & KVM S | 1 999 zł |
Asus Monitor ROG Strix 32 cale XG32VC WQHD VA 1800R 400cd/m2 144/170Hz 125 | 2 228 zł |
Monitor ASUS ROG Strix XG32VC, 31.5”, VA, 1 ms, 16:9, 2560x1440 | 2 157 zł |
ASUS 31.5" ROG Strix XG32VC Curved 175Hz 1ms HDR400 | 2 071 zł |
Monitor ASUS ROG Strix XG32VC 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms Curved | 2 049 zł |