Monitor Samsung Odyssey G5A 27 27 "
Zdjęcia 6 |
Wysokiej jakości model z nowej serii gamingowych monitorów Samsung Odyssey, w którym południowokoreańskiemu gigantowi udało się połączyć doskonałą jakość obrazu wyświetlaczy Samsunga z futurystycznym designem i zaawansowanymi możliwościami technicznymi gamingowych monitorów. W szczególności w przypadku tego modelu reaktywna szybkość reakcji matrycy (1 ms od szarości do szarości), zwiększona częstotliwość odświeżania ekranu do 165 Hz, a także równoczesna obsługa technologii FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync (uwaga: na poziom oprogramowania) są zadeklarowane dla tego modelu.
Sam 27-calowy panel może wyświetlać obraz w rozdzielczości 2560x1440 i obsługuje wideo HDR z dużym zakresem dynamiki. Zdając sobie sprawę, że od pandemii wielu profesjonalistów przeszło na pracę zdalną, Samsung nie zapomniał o ergonomii. W szczególności monitor Samsung Odyssey G5A obsługuje technologię redukcji migotania podświetlenia bez migotania, a także jest wyposażony we wbudowany niebieski filtr, który razem znacznie zmniejsza zmęczenie oczu. Masywna podstawka pozwala regulować pochylenie ekranu, jego wysokość oraz położenie w przestrzeni. W tym umieścić ekran w trybie portretowym. Do transmisji sygnału wideo monitor posiada porty HDMI 2.0 i DisplayPort 1.2.
Kup Samsung Odyssey G5A 27 27 "
SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey G5 LS27AG500NUXEN 27 QHD IPS 1ms 165Hz Cza | 2 299 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! samsung Monitor 27 cali LS27AG500NUXEN IPS 2560x1440 W | 2 271 zł |
Samsung 27" IPS LS27AG500NUXEN | 1 692 zł |
Modyfikacje Samsung Odyssey G5A 27
Ceny na Samsung Odyssey G5A 27 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G5A 27 27 " | od 1 692 zł | 3 oferty | ||
Samsung Odyssey G5A 32 32 " | od 2 399 zł | 4 oferty |