Monitor Samsung ViewFinity S6 S34C652U 34 " czarny
Zdjęcia 12 |
Samsung ViewFinity S6 S34C652U 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung ViewFinity S6 S34C652U 34 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 34" Samsung ViewFinity S6 S65UC (LS34C652UAUXEN) | 1 997 zł |
34" Samsung ViewFinity S6 - 3440x1440 - 100Hz - VA - HDR10 - 90W USB-C - 5 | 1 958 zł |
Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S65UA VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI 1x | 2 538 zł |
Samsung ViewFinity S65C LS34C652UAUXEN MON-LCD-SAM-1196 | 1 999 zł |
Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S65UA VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI 1x | 2 538 zł |
pokaż 17 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →