Monitor Samsung S27A600U 27 " czarny
Zdjęcia 15 |
27-calowy monitor Quad HD firmy Samsung 2022 można sklasyfikować jako rozwiązanie typu „wszystko w jednym” w średnim segmencie cenowym. Nadaje się do codziennego użytku biurowego, niewymagających zadań graficznych i fotograficznych, a także rozrywki multimedialnej po ciężkim dniu pracy. Model charakteryzuje się przyzwoitym wyposażeniem, w tym obecnością trio portów USB 3.0 z funkcją szybkiego ładowania oraz ergonomiczną podstawką z obrotem, wysokością i możliwością przełączenia do orientacji pionowej.
Monitor Samsung S27A600UUI oparty jest na matrycy IPS o szerokich kątach widzenia i rozdzielczości 2560x1440 pikseli (rozmiar piksela 0,23 mm). Do zalet obrazu należy również dobre odwzorowanie kolorów (deklarowana gama barw 99% przestrzeni sRGB). Zaimplementowano również obsługę HDR, ale szczytowa jasność 300 cd / m² nie pozwoli na wyraźną różnicę na tle treści SDR. Inne przydatne funkcje obejmują tryb Picture by Picture, technologię zapobiegającą migotaniu Flicker-Free i synchronizację wideo AMD FreeSync. Dodatkowym plusem jest ciekawy zestaw portów, w tym LAN, a zwłaszcza USB C (DisplayPort Alt Mode) z trybem Power Delivery i mocą do 90 W (w niektórych scenariuszach jednym kablem można przesyłać zarówno zasilanie, jak i wideo).
Kup Samsung S27A600U 27 " czarny
Wszystkie ceny 17 →27" Samsung S60UA QHD 75Hz USB 90W Hub LAN - 5 ms - Monitor | 1 279 zł |
Samsung LS27A600UUUXEN - 27'' | IPS | QHD | 75 Hz | USB-C PD90W | HDR | Pi | 1 277 zł |
SAMSUNG 27'' LS27A600UUUXEN Czarny LS27A600UUUXEN | 1 549 zł |
Samsung S27A600UUU 27" 2K IPS 75Hz 5ms | 1 539 zł |
Samsung S27A600UUU 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LS27A600UUUXEN | 1 271 zł |