Monitor Asus VP289Q 28 " czarny (90LM08D0-B01170)
Zdjęcia 4 |
Asus VP289Q 28 " czarny
Przekątna:28 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VP289Q 28 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS EyeCare VP289Q | 1 069 zł |
Asus Monitor 28 cali VP289Q UPASU028XSVP289 | 1 149 zł |
ASUS VP289Q [4K, IPS, 90 DCI-P3, HDR-10, Adaptive-Sync/FreeSync] MON-LCD-A | 1 099 zł |
ASUS 28'' VP289Q Czarny VP289Q | 1 327 zł |
Monitor ASUS Eye Care VP289Q 28" 3840x2160px IPS | 1 099 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →