Monitor Philips 276E8VJSB 27 " czarny
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Model premium z wyświetlaczem o ultrawysokiej rozdzielczości 4K do pracy z grafiką, korzystania z treści multimedialnych i użytku biurowego. Ekran monitora jest otoczony wąskimi ramkami, co sprawia, że urządzenie jest bardziej atrakcyjne przy wdrażaniu projektów wielomonitorowych. Oparty jest na 10-bitowej matrycy IPS (8 bit + FRC) z wysokim progiem szczytowej jasności (350 cd/m²), czasem reakcji 5 ms (przy przełączaniu z szarego piksela na szary) i przestrzenią barw trójkąta sRGB około 109 %.
Philips 276E8VJSB obsługuje funkcję Flicker-Free (eliminuje migotanie podświetlenia) i Low Blue Light (zmniejsza szkodliwe działanie niebieskiego światła). Ekran modelu jest w stanie wyświetlać obraz z dwóch źródeł za jednym zamachem (funkcja Picture by Picture). Zestaw złączy interfejsu monitora obejmuje Display Port w wersji 1.2 i tandemowe porty HDMI w wersji 2.0. Podstawa w kształcie półksiężyca pozwala na regulację pozycji wyświetlacza urządzenia w zakresie od -5 do +20°.
Kup Philips 276E8VJSB 27 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Philips Monitors 276E8VJSB/00 27 Cale Monitor Czarny 276E8VJSB-00 | 1 059 zł |
Monitor 27" Philips 276E8VJSB/00 | 1 059 zł |
Philips Monitor 27 276E8VJSB IPS 4k DP HDMIx2 UPPHI027XS00017 | 1 107 zł |
Monitor PHILIPS E-Line 276E8VJSB 27" 3840x2160px IPS | 1 059 zł |
Philips 276E8VJSB - 27'' | IPS | 4K MON-LCD-PHI-0117 | 1 069 zł |