Monitor Philips 275E2FAE 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wielozadaniowy 27-calowy monitor multimedialny QuadHD z ulepszoną wydajnością kolorów, elegancką, smukłą obudową i wbudowanymi głośnikami stereo (2x3W). Producent pozycjonuje jako produkt średniej półki cenowej, przeznaczony do rozwiązywania szerokiego zakresu zadań domowych i zawodowych. Zaspokoi wszelkie potrzeby pracowników biurowych (teksty, tabele, prezentacje, treści internetowe).
Nadaje się do pracy z grafiką rastrową/wektorową. Może pełnić funkcję uniwersalnego monitora domowego. Może być stosowany w konfiguracjach dostępnych stacji roboczych dla systemów CAD/CAE, modelowania 3D i tworzenia oprogramowania. Fizyczny rozmiar ekranu monitora Philips 275E2FAE to 597x336 mm. Oparty jest na pełnoprawnej ośmiobitowej matrycy IPS o rozdzielczości 2560x1440 i jak najszerszych kątach widzenia. Inne ważne zalety to rozszerzona przestrzeń barw (101,6% NTSC) i wyjątkowa wydajność energetyczna (19 W). Do połączenia z komputerem PC jest wyposażony w trzy cyfrowe porty interfejsu (2xHDMI 1.4 + DisplayPort).
Kup Philips 275E2FAE 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →27" Philips E-line 275E2FAE - 2560x1440 - 75Hz - IPS - Speakers - 1 ms - M | 940 zł |
Monitor PHILIPS E-Line 275E2FAE 27" 2560x1440px IPS 1 ms [MPRT] | 925 zł |
Monitor PHILIPS 27" 2560 x 1440 275E2FAE/00 Czarny | 1 093 zł |
Monitor PHILIPS E-Line 275E2FAE 27" 2560x1440px IPS 1 ms [MPRT] | 926 zł |
Monitor Philips E-line 275E2FAE/00 | 929 zł |