Monitor Philips 241E1SCA 24 "
Zdjęcia 5 |
Uniwersalny, energooszczędny monitor FullHD z 24-calowym zakrzywionym ekranem, półmatową powłoką antyrefleksyjną (25% zamglenia), ulepszoną przestrzenią barw i wbudowanym systemem stereo 6W (2x3W). Jest pozycjonowany jako model w podstawowej półki cenowej z rodziny Philips E-Line 2020, której monitory są przeznaczone do użytku w podstawowych stacjach roboczych i konsumenckich (domowych) komputerach osobistych.
Główną cechą tego modelu jest krzywizna ekranu, której promień wynosi 1500 mm. Ta geometria skutecznie kompensuje zniekształcenia optyczne powstające w rogach płaskich ekranów o dużych przekątnych z powodu niedoskonałego widzenia ludzkiego. Dzięki stosunkowo szybkiemu czujnikowi (4ms GtG), monitor Philips 241E1SCA pewnie radzi sobie z przenoszeniem szybkiego ruchu, nie zawiedzie entuzjastów gier komputerowych i jest idealny do szerokiej gamy multimedialnej rozrywki.
Ekran oparty jest na matrycy VA o głębi kolorów 8 bitów / kanał (6 bitów + FRC), która jest w stanie wyświetlić ponad 16 milionów kolorów i subtelne przejścia kolorów. Do zalet tego modelu należy również zwiększony statyczny współczynnik kontrastu 3000: 1, rozszerzona przestrzeń barw oraz doskonałe kąty widzenia w poziomie i w pionie (do 178 °). Analogowy port D-sub VGA i cyfrowy interfejs HDMI 1.4 służą do podłączenia do źródła sygnału.
Kup Philips 241E1SCA 24 "
Wszystkie ceny 27 →Monitor 23,6" Philips 241E1SCA/00 | 499 zł |
24" Philips E-line 241E1SCA - 4 ms - Monitor | 509 zł |
Philips Monitor 241E1SCA 23.6 cali VA Curved HDMI Głośniki UPPHI024XS00034 | 519 zł |
Monitor 241E1SCA 23.6 cali VA HDMI Głośniki | 504 zł |
Monitor PHILIPS E-line 241E1SCA 23.6" 1920x1080px 4 ms Curved | 494 zł |
Modyfikacje Philips 241E1SCA
Ceny na Philips 241E1SCA |
---|---|---|---|---|
Philips 241E1SCA 24 " | od 470 zł | 28 oferty | ||
Philips 271E1SCA 27 " | od 599 zł | 29 oferty |