Monitor Philips 221B8LHEB 22 " czarny
Zdjęcia 5 |
Philips 221B8LHEB 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 221B8LHEB 22 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor PHILIPS B-line 221B8LHEB 21.5" 1920x1080px 1 msZapewnij sobie najlepsze narzędzie do pracy — 22-calowy monitor Philips Full HD. Dzięki wyraźnemu, żywemu obrazowi Full HD zy... więcejskasz przestrzeń i ostrość obrazu potrzebne do wykonywania pracy. Funkcje takie jak Flicker-Free i LowBlue sprawiają, że praca przy monitorze nie męczy oczu. Electro.plZłóż skargę | 700 zł |
Monitor PHILIPS B-line 221B8LHEB 21.5" 1920x1080px 1 msZapewnij sobie najlepsze narzędzie do pracy — 22-calowy monitor Philips Full HD. Dzięki wyraźnemu, żywemu obrazowi Full HD zy... więcejskasz przestrzeń i ostrość obrazu potrzebne do wykonywania pracy. Funkcje takie jak Flicker-Free i LowBlue sprawiają, że praca przy monitorze nie męczy oczu.... Avans.plZłóż skargę | 700 zł |
Philips 221B8LHEB/00 22" Full HD TFT 60Hz 1msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 639 zł |
Monitor PHILIPS B-line 221B8LHEB 21.5" 1920x1080px 1 ms 221B8LHEB 00Zapewnij sobie najlepsze narzędzie do pracy — 22-calowy monitor Philips Full HD. Dzięki wyraźnemu, żywemu obrazowi Full HD zy... więcejskasz przestrzeń i ostrość obrazu potrzebne do wykonywania pracy. Funkcje takie jak Flicker-Free i LowBlue sprawiają, że praca przy monitorze nie męczy oczu.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 700 zł |
Monitor Philips B-line 221B8LHEB/00 | 950 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Philips B seriesPorównaj w tabeli →
od 1 188 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 2 452 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 545 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 2 471 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 800 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 649 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 674 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 399 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 919 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 5 949 zł
do grafiki, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 360 zł
dotykowy, 22 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 941 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 524 zł
dotykowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 3 909 zł
do grafiki, 48.8 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 499 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 612 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 1 779 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 2 078 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 678 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
PodobnePorównaj w tabeli →
od 814 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 573 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 2 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, głośniki
od 1 170 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland