Monitor Philips Evnia 25M2N3200W 24.5 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Kup Philips Evnia 25M2N3200W 24.5 " czarny
Wszystkie ceny 29 →Monitor 24,5" Philips Evnia 25M2N3200W/00 | 770 zł |
25" Philips Evnia 3000 Series - 1920x1080 - 240Hz - VA - 1 ms - Monitor | 741 zł |
Philips Monitor Evnia 24.5 25M2N3200W 240Hz HDMIx2 UPPHI024XS00067 | 774 zł |
Philips 25M2N3200W - 24.5'' | VA | Full HD| DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 | HD | 806 zł |
PHILIPS 24.5'' Evnia 25M2N3200W 25M2N3200W/00 | 869 zł |
Zobacz rzeczywistość
Monitor Philips Evnia 25M2N3200W zaprasza do zanurzenia się w świat realistycznych i kolorowych treści, niezależnie od zastosowania. Dzięki bardzo wysokiej częstotliwości odświeżania 240 Hz i 8-bitowej głębi kolorów z obsługą FRC uzyskuje się ulepszone odwzorowanie kolorów z dużą szczegółowością. Monitor doskonale nadaje się do dynamicznych treści - filmów akcji, symulatorów wyścigów, strzelanek, ponieważ ma minimalny czas reakcji 0,5 ms i eliminuje rozmycia, powidoki i migotanie. Możesz w pełni cieszyć się momentem wchodzenia w zakręt lub unikania kuli podczas gry.
Matryca VA ma rozdzielczość FHD i technologię SmartContrast, która przetwarza przychodzący sygnał w czasie rzeczywistym i poprawia kontrast scen z dużą ilością ciemnych odcieni. Istnieje możliwość tworzenia i szybkiego wybierania własnych szablonów ustawień lub gotowych trybów SmartImage do konkretnych zadań.
Łączenie z cyfrowym
Wysoka jakość obrazu jest niemożliwa bez cyfrowego przetwarzania sygnału, dlatego producent przewidział odpowiednie złącza - DisplayPort i HDMI. Philips Evnia 25M2N3200W jest kompatybilny z urządzeniami Windows, Android i MacOS, dzięki czemu można go podłączyć do komputerów PC, laptopów, telewizorów. Podstawka zapewnia wnękę na przewody, a sama konstrukcja polega na przestawieniu wyświetlacza w tryb portretowy, co jest wygodne podczas czytania książek i przeglądania informacji w orientacji pionowej. Dzięki trybowi LowBlue, który zmniejsza zmęczenie oczu, możesz dłużej przebywać przed ekranem, minimalizując suchość błony śluzowej.