Monitor Philips 328E1CA 32 " czarny
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Kup Philips 328E1CA 32 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Philips Monitor 328E1CA 31.5 cala Curved VA 4K HDMIx2 DP UPPHI032XS00013 | 1 410 zł |
Philips 328E1CA - 31.5'' | VA Curved | 4K MON-LCD-PHI-0166 | 1 489 zł |
PHILIPS 31,5'' 328E1CA/00 Czarny 328E1CA/00 | 1 445 zł |
Monitor PHILIPS E-line 328E1CA 31.5" 3840x2160px 4 ms Curved | 1 644 zł |
Philips Monitor 328E1CA 31.5 cala Curved VA 4K HDMIx2 DP 51054 | 1 494 zł |
Zakrzywiony wyświetlacz 4K
W 2018 roku firma Phillips zmodernizowała swoją linię monitorów, wypuszczając kilka niedrogich i jednocześnie niezwykle ciekawych modeli. Jeden z nich, Philips 328E1CA, szczyci się rzadkim połączeniem 32-calowego zakrzywionego czujnika z rozdzielczością 4K i poważnie rozszerzoną gamą kolorów. To jest kolorowy i bogaty obraz z 99% pokryciem przestrzeni barw NTSC lub 122% pokryciem sRGB. To już bardzo poważne liczby, z którymi całkiem możliwe jest dążenie do profesjonalnej pracy z kolorem. A kiedy okazało się, że prosili o mniej niż 500 dolarów za ten towar, Phillips natychmiast zwrócił naszą uwagę.
Skromny wygląd
Philips 328E1CA ma domowy, niezbyt pretensjonalny i minimalistyczny wygląd. Podstawą stojaka jest, że tak powiem, kwadratowy pierścień. Noga wykonana z metalu malowanego proszkowo na kolor srebrny. Ogólnie design wygląda nowocześnie i wszechstronnie, będzie pasował do biura i sypialni gracza. Jeśli chodzi o matrycę to zgodnie z paszportem ma ona adekwatną odpowiedź 4 ms i nieco podstawowe 60 Hz w kolumnie „częstotliwość odświeżania”. Ze względu na wszystkie te czynniki monitorowi nieco brakuje wyrazistości w dynamicznych scenach. Zwłaszcza jeśli masz już monitor 120 lub 144 Hz.
Żadnych słabych punktów
Przejdźmy teraz szybko do wszystkiego innego. Aby podłączyć się do źródła sygnału, używany jest Display Port i para HDMI w wersji 2.0. Dostępny jest standardowy uchwyt VESA do montażu na ścianie. Na wszelki wypadek w obudowę wbudowano kilka zaskakująco dobrych 3-watowych głośników. Nie wiemy nawet, czego chcieć więcej za te pieniądze.