Monitor Philips Evnia 32M2C5500W 31.5 "
Zdjęcia 7 |
Philips Evnia 32M2C5500W 31.5 "
27 "31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 0.5 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips Evnia 32M2C5500W 31.5 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor PHILIPS Evnia 32M2C5500W 31.5" 2560x1440px 240Hz 0.5 ms [MPRT] Cur | 1 915 zł |
Philips 32M2C5500W/00 MON-LCD-PHI-0431 | 2 149 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 32M2C5500W 31.5" 2560x1440px 240Hz 0.5 ms [MPRT] Cur | 1 915 zł |
No name Philips Evnia 32M2C5500W skarm - WLED | 2 072 zł |
PHILIPS 32M2C5500W/00 31.5inch VA 2560x1440 16:9 2xHDMI DP USB Gray | 2 120 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 32M2C5500W 31.5" 2560x1440px 240Hz 0.5 ms [MPRT] Cur | 2 149 zł |
Monitor Philips 31,5" 32M2C5500W/00 2xHDMI 2xDP 5xUSB | 1 991 zł |
Modyfikacje Philips Evnia 32M2C5500W
Ceny na Philips Evnia 32M2C5500W |
---|---|---|---|---|
Philips Evnia 27M2C5500W 27 " | od 1 003 zł | 27 oferty | ||
Philips Evnia 32M2C5500W 31.5 " | od 1 915 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →