Monitor Philips Evnia 27M1C5200W 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips Evnia 27M1C5200W 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips Evnia 27M1C5200W 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Evnia - 27M1C5200W - 27-calowy zakrzywiony monitor do gier FHD VA | 901 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 5000 27M1C5200W 27" 1920x1080px 240Hz 0.5 ms Curved | 999 zł |
Philips Evnia 5000 27M1C5200W/00 27" Full HD VA 240Hz 0,5ms Zakrzywiony Ga | 999 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →