Monitor AOC C27G2ZE 27 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Wysokiej jakości monitor do gier FullHD 16:9 z 27-calowym zakrzywionym ekranem z cienką ramką, wysoką częstotliwością odświeżania, ulepszoną wydajnością kolorów i ergonomiczną podstawą. Umieszczony jako produkt średniej półki cenowej w 2020 roku, zaprojektowany do wygodnego grania i codziennego użytku domowego. Oprócz dużej przekątnej ekran urządzenia ma wygięcie o promieniu 1500 mm i charakteryzuje się dość dużym pikselem 0,311 mm.
Ta ostatnia okoliczność umożliwia zwiększenie odległości od ekranu, co zmniejsza chroniczne napięcie mięśni oka, zmniejszając ogólne zmęczenie widzenia. Monitor AOC C27G2ZE oparty jest na pełnoprawnej 8-bitowej matrycy VA o rozdzielczości 1920×1080 i podświetleniu WLED Flicker-Free. Oferuje szybką reakcję (4 ms GtG), doskonały współczynnik kontrastu statycznego (3000: 1) i szeroką przestrzeń barw 120% sRGB dla bezbłędnie dokładnych przejść kolorów. Obsługuje technologię synchronizacji AMD FreeSync Premium w połączeniu z wysoką częstotliwością odświeżania 240 Hz, zapewniając imponująco płynne, pozbawione artefaktów i pełne akcji sceny w grach. Monitor wyposażony jest w zdejmowaną podstawkę z możliwością zmiany kąta nachylenia ekranu oraz jego wysokości. Do połączenia dostępne są dwa porty HDMI 2.0 i DisplayPort 1.2.
Kup AOC C27G2ZE 27 " czarny
Wszystkie ceny 23 →Aoc Led C27G2ZE/BK Monitor Czarny 27" | 888 zł |
27" AOC Gaming C27G2ZE/BK - 1920x1080 - 240HZ - VA - 1 ms - Monitor | 965 zł |
AOC Monitor C27G2ZE 27 VA 240 Hz Curved HDMIx2 DP UPAOC027XS00038 | 906 zł |
Monitor AOC G2 C27G2ZE 27" 1920x1080px 240Hz 0.5 ms Curved | 889 zł |
Monitor LED, AOC, 27', C27G2ZE/BK | 892 zł |