Монітор AOC C27G2ZE 27 " чорний
Відео 2Фото 7 |
Високоякісний геймерський монітор Роздільної здатності FullHD з співвідношенням сторін 16:9, зігнутим тонкорамковим 27-дюймовим екраном, високою частотою оновлення, поліпшеною передачею кольору і ергономічною підставкою. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, призначений для комфортного геймінга і повсякденного домашнього використання. Крім великої діагоналі, екран пристрою має вигин з радіусом 1500 мм і характеризується досить великим пікселем 0,311 мм.
Остання обставина дозволяє збільшити відстань до екрана, що зменшує хронічне напруження очних м'язів, знижуючи загальну стомлюваність зору. В основі монітора AOC C27G2ZE лежить повноцінна 8-бітна матриця типу VA з роздільною здатністю 1920х1080 і Flicker Free WLED-підсвічуванням. Вона показує швидкий відгук (4 мс GtG), прекрасну статичну контрастність (3000:1) і забезпечує розширений колірний обхват 120% sRGB для бездоганно точної передачі тонких колірних переходів. Підтримка технології синхронізації AMD FreeSync Premium в зв'язці з високою частотою оновлення екрану 240 Гц гарантує відмінну плавність відображення динамічних ігрових сцен без артефактів і змащування. Монітор оснащений додатковою підставкою з можливістю зміни кута нахилу екрану і його висоти. Для підключення передбачено два порти HDMI 2.0 і DisplayPort 1.2.
Купити AOC C27G2ZE 27 " чорний
Усі ціни 25 →Aoc Led C27G2ZE/BK Monitor Czarny 27" | 886 zł |
27" AOC Gaming C27G2ZE/BK - 1920x1080 - 240HZ - VA - 1 ms - Monitor | 955 zł |
AOC Monitor C27G2ZE 27 VA 240 Hz Curved HDMIx2 DP UPAOC027XS00038 | 900 zł |
Monitor AOC G2 C27G2ZE 27" 1920x1080px 240Hz 0.5 ms Curved | 889 zł |
AOC Monitor C27G2ZE 27 VA 240 Hz Curved HDMIx2 DP 53782 | 935 zł |