Monitor AOC U34E2M 34 " czarny (U34E2M/BK)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
AOC U34E2M 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC U34E2M 34 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC Essential-Line U34E2M | 1 249 zł |
AOC Monitor U34E2M 34 cale VA 100 Hz HDMIx2 DP UPAOC034XS00008 | 1 123 zł |
Monitor AOC U34E2M 34" 3440x1440px 100Hz 4 ms [GTG] | 1 139 zł |
AOC Monitor U34E2M 34 cale VA 100 Hz HDMIx2 DP 110337 | 1 180 zł |
Monitor AOC U34E2M 34" 3440x1440px 100Hz 4 ms [GTG] | 1 139 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →