Monitor AOC CU34V5CW 34 " czarny
Zdjęcia 9 |
AOC CU34V5CW 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC CU34V5CW 34 " czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC CU34V5CW - 34-calowy zakrzywiony monitor QHD 100 Hz VA kamera internet | 1 599 zł |
AOC Moniotr CU34V5CW 34 cali 100Hz Curved VA HDMI DP USB-C UPAOC034XS00011 | 1 671 zł |
Monitor AOC V5 CU34V5CW 34" 3440x1440px 100Hz 1 ms Curved | 1 599 zł |
AOC CU34V5CW/BK MON-LCD-AOC-0470 | 1 682 zł |
AOC 34'' CU34V5CW/BK Czarny CU34V5CW/BK | 1 725 zł |
pokaż 19 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →