Monitor AOC CU34V5C 34 " czarny
Zdjęcia 9 |
AOC CU34V5C 34 " czarny
2022 rokHome (domowe)Power Deliveryzakrzywionygłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGBdobry AdobeRGB
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC CU34V5C 34 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC CU34V5C 34-calowy zakrzywiony monitor QHD 100 Hz VA stacja dokująca US | 1 340 zł |
Monitor 34" AOC CU34V5C/BKMonitor U34V5C/BKElegan Rozetka.plZłóż skargę | 1 387 zł |
Monitor AOC CU34V5C 34" 3440x1440px 100Hz 1 ms CurvedMonitor wyposażony jest w 34-calową zakrzywioną matrycę VA o rozdzielczości Ultrawide QHD i formacie obrazu 21:9 w trójstronn... więcejej bezramkowej obudowie, którą można przechylać i regulować jej wysokość w zależności od potrzeb, dostarczającą wciągających wrażeń. Przygotuj się na zwiększenie produktywności dzięki USB-C z technologią Power Delivery do 65 W, 4 portom USB i HDMI. Jednocześnie oferuje Picture by Picture MultiView dla najbardziej złożonej wielozadaniowoś Electro.plZłóż skargę | 1 379 zł |
Monitor AOC CU34V5C 34" 3440x1440px 100Hz 1 ms CurvedMonitor wyposażony jest w 34-calową zakrzywioną matrycę VA o rozdzielczości Ultrawide QHD i formacie obrazu 21:9 w trójstronn... więcejej bezramkowej obudowie, którą można przechylać i regulować jej wysokość w zależności od potrzeb, dostarczającą wciągających wrażeń. Przygotuj się na zwiększenie produktywności dzięki USB-C z technologią Power Delivery do 65 W, 4 portom USB i HDMI. Jednocześnie oferuje Picture by Picture MultiView dla najbardziej złożonej wielozadaniowoś Avans.plZłóż skargę | 1 379 zł |
AOC CU34V5C/BK 34" UWQHD VA 100Hz 1ms ZakrzywionyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 379 zł |
pokaż 6 ofert
Seria AOC Home (domowe)Porównaj w tabeli →
od 838 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 609 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 859 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 783 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 709 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 4 000 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 610 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 739 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 1 259 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 1 022 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 639 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 1 547 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 249 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 451 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC CU34V5C →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 399 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 419 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 399 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 099 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 547 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 700 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki
od 1 545 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 1 259 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 1 299 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 400 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 1 399 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 1 379 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR