Monitor AOC 24G2SPAE 23.8 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Stosunkowo niedrogi 24-calowy monitor do gier dołączył do oferty AOC jesienią 2022 roku. Wykonany jest w charakterystycznym designie, ponieważ przeważający czarny korpus jest uzupełniony czerwonymi wstawkami na tylnej powierzchni i podstawce. Ta ostatnia umożliwia regulację położenia ekranu jedynie poprzez pochylenie (-5/23 stopnie). Model można polecić nie tylko fanom gier komputerowych, ale także do różnych zadań biurowych, w tym okresowej pracy z grafiką.
Dlatego monitor AOC 24G2SPAE wyróżnia się doskonałą gamą kolorów, w tym 126% przestrzeni sRGB i 96% NTSC. Model oparty jest na matrycy IPS i obsługuje rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli. Chipy do gier charakteryzują się dużą szybkością (4 ms od szarego do szarego) i częstotliwością odświeżania 165 Hz, bogactwem technologii synchronizacji wideo: AMD FreeSync Premium, zgodność z NVIDIA G-Sync i VESA Adaptive-Sync. Wśród innych opcji profilu należy podkreślić obecność celownika, timera, licznika FPS oraz funkcji Shadow Control, która rozjaśnia ciemne obszary bitew w grze. Są też wbudowane głośniki (para o mocy 2 W każdy) oraz hub USB 3.0 z 4 portami i obsługą gadżetów szybkiego ładowania.
Kup AOC 24G2SPAE 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 29 →AOC Gaming 24G2SPAE 24-calowy monitor FHD 165 Hz 1 ms MPRT FreeSync kompat | 679 zł |
24" AOC G2 Gaming - 1920x1080 - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 651 zł |
AOC Monitor 24G2SPAE 23.8 cala IPS 165Hz HDMIx2 DP Głośniki UPAOC024XS0005 | 629 zł |
Monitor AOC 24G2SPAE 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms [MPRT] | 599 zł |
AOC 24G2SPAE/BK MON-LCD-AOC-0458 | 635 zł |