Monitor AOC 24G2ZE 24 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 8 |
AOC 24G2ZE 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:AH-IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24G2ZE 24 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC Monitor 24G2ZE 23.8 LED 240Hz HDMIx2 DP UPAOC024XS00032Monitor 24G2ZE/BK
240HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA
240 Hz całkowicie uwalnia moc najlepszych kart graficznych, gwarantują... więcejc bezprecedensową płynność obrazu na ekranie. Gdy każdy detal jest ostry i każdy ruch wyświetlony wyraźnie, Twoje reakcje mogą zjednoczyć się z akcją i przenieść rozgrywkę na nowy poziom.
0.5MS CZAS REAKCJ
Czas reakcji piksela wynoszący 0.5 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są przedstawiane ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 942 zł |
AOC 24G2ZE - 23,8'' | IPS | 1920x1080 | 240 Hz | 2 x HDMI 2.0 | DP 1.2 | V240HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 240 Hz całkowicie uwalnia moc najlepszych kart graficznych, gwarantując bezprecedensową płynn... więcejość obrazu na ekranie. Gdy każdy detal jest ostry i każdy ruch wyświetlony wyraźnie, Twoje reakcje mogą zjednoczyć się z akcją i przenieść rozgrywkę na nowy poziom. 0.5MS CZAS REAKCJ Czas reakcji piksela wynoszący 0.5 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są przedstawiane płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi. OGRANICZENIE ODWRACANIA UWAGI PRZEZ RAMKI DO MINIMUM POZWALA UTWORZYĆ NAJLEPSZE STANOWISKO BOJOWE Poszerz swoje pole widzenia, korzystając z wielu monitorów jednocześnie. Wąska krawędź i konstrukcja bezramkowa zapewnia ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum i pozwala utworzyć najlepsze stanowisko bojowe. FREESYNC PREMIUM Korzystaj z najlepszej jakości obrazu, nawet w szybkich grach. Technologia AMD FreeSyncPremium zapewnia synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co gwarantuje płynną rozgrywkę na najwyższych poziomie. AMD FreeSync Premium oferuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co zmniejsza rozmycie i wyostrza obraz na rzecz większego realizmu. Funkcja LFC eliminuje ryzyko przycinania się gier, gdy liczba klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania. Komputronik.plZłóż skargę | 925 zł |
AOC 23.8'' 24G2ZE/BK Czarny 24G2ZE/BKDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 322 x 539,2 x 49 mm Wysokość [mm]: 439,8 mm Szerokość [mm]: 539,2 mm Głęb... więcejokość [mm]: 227,4 mm Seria: 24G2ZE/BK Typ matrycy: IPS Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 23,8" Rozmiar plamki [mm]: 0.2745 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px (Full HD) Jasność [cd/m2]: 350 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 80 000 000:1 Czas reakcji [ms]: 0,5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 160° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 170° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Inne: WLED
Twardość wyświetlacza: 3H
Rozmiar ekranu: 60,5 cm
Obszar wyświetlania: 527,04 x 296,46 mm
FreeSync Premium (synchronizacja 48-240) Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: IPS Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Redukcja niebieskiego światła: Tak Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1 000:1 Flicker free (ochrona oczu): Tak Odświeżanie [Hz]: 240 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy Wejście audio: Wejście liniowe audio Wyjście audio: 2 x mini jack 3,5 mm Liczba złączy HDMI: 2 DisplayPort: 1 Złącza: ["DisplayPort", Neonet.plZłóż skargę | 952 zł |
Monitor AOC 24G2ZE 23.8" 1920x1080px IPS 240Hz 0.5 msMonitor AOC 24G2ZE o przekątnej ekranu 23.8 cali z podświetleniem W-LED. Rozdzielczość ekranu wynosi 1920 x 1080 pikseli, cza... więcejs reakcji wynosi 0.5 ms. Jasność jest na poziomie 350 cd/m2. Kąty widoczności wynoszą 160 stopni dla poziomu i 170 stopni dla pionu. Współczynnik kontrastu dynamicznego wynosi 80 000 000:1. Electro.plZłóż skargę | 899 zł |
AOC Monitor 24G2ZE 23.8 LED 240Hz HDMIx2 DP 53773Monitor 24G2ZE/BK
240HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA
0.5MS CZAS REAKCJ
Czas reakcji piksela wynoszący 0.5 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są przedstawiane ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 980 zł |
pokaż 17 ofert
Seria AOC Gaming (do gier)Porównaj w tabeli →
od 849 zł
gamingowy, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 2 038 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 119 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 674 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 839 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 696 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 479 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync
od 909 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 799 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 123 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 450 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 729 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 899 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium
od 1 899 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 968 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 979 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 489 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC 24G2ZE →
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 170 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 719 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 579 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium