Monitor Dahua LM24-E231 23.8 "
Zdjęcia 11 |
Dahua LM24-E231 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dahua LM24-E231 23.8 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MONITOR DAHUA GAMING 24 DHI-LM24-E231 165HZ IPS 1080P | 767 zł |
Monitor Dahua 23,8'' LM24-E231 2xHDMI DP MON-LCD-DHT-0013 | 599 zł |
Monitor DAHUA LM24-E231 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 599 zł |
Monitor DAHUA LM24-E231 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms 1920X1080PX | 599 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Dahua LM24-E231
Ceny na Dahua LM24-E231 |
---|---|---|---|---|
Dahua LM24-E231 23.8 " | od 599 zł | 10 oferty | ||
Dahua LM27-E231 27 " | od 726 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →