Monitor Dahua LM27-C200 27 "
Zdjęcia 6 |
Dahua LM27-C200 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dahua LM27-C200 27 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DAHUA Monitor LCD 27BusinessPanel VA1920x108016975Hz5 msTiltColour BlackDH | 1 062 zł |
Monitor DAHUA LM27-C200 27" 1920x1080px | 459 zł |
Monitor DAHUA LM27-C200 27" 1920x1080px 1920X1080PX | 459 zł |
Monitor Dahua Technology LM27-C200 | 459 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Dahua LM27-C200
Ceny na Dahua LM27-C200 |
---|---|---|---|---|
Dahua LM22-C200 21.45 " | od 352 zł | 8 oferty | ||
Dahua LM24-C200 23.8 " | od 379 zł | 9 oferty | ||
Dahua LM27-C200 27 " | od 457 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →