Монітор Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 27 "
Фото 10 |
Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 27 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Iiyama Ekran 27 Czarny Ultra cienki VA 1920x1080 169 100hz 1ms 250cd/m HPs | 589 zł |
27" iiyama ProLite XU2794HSU-B6 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 1 | 705 zł |
Monitor iiyama ProLite XU2794HSU-B6 | 589 zł |
IIYAMA XU2794HSU-B6 27inch ETE VA-panel 1920x1080 100Hz XU2794HSU-B6 | 605 zł |
IIYAMA XU2794HSU-B6 27inch ETE VA-panel 1920x1080 100Hz 250cd/m 4ms Speake | 629 zł |
Iiyama Prolite Xu2794hsu-b6 27´´ Fhd Va Led Monitor 100hz Przezroczysty 15 | 653 zł |
Модификації Iiyama ProLite XU2794HSU-B6
Ціни на Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2494HSU-B6 23.8 " | від 449 zł | 6 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 27 " | від 589 zł | 7 пропозицій |