Monitor Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 27 "
Zdjęcia 10 |
Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 27 "
23.8 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 27 "
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama Ekran 27 Czarny Ultra cienki VA 1920x1080 169 100hz 1ms 250cd/m HPs | 589 zł |
27" iiyama ProLite XU2794HSU-B6 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 1 | 705 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2794HSU-B6 27" 1920x1080px 100Hz 1 ms [MPRT] | 589 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2794HSU-B6 27" 1920x1080px 100Hz 1 ms [MPRT] | 589 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XU2794HSU-B6
Ceny na Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2494HSU-B6 23.8 " | od 449 zł | 13 oferty | ||
Iiyama ProLite XU2794HSU-B6 27 " | od 574 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →