Monitor Iiyama ProLite TW1523AS-B1P 15.6 " czarny
Zdjęcia 8 |
Iiyama ProLite TW1523AS-B1P 15.6 " czarny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:450 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
Wbudowany komputer z systemem operacyjnym Android 8.1. Wbudowane Wi-Fi (802.11 b/g/n) i Bluetooth (4.0).
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TW1523AS-B1P 15.6 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
15" iiyama ProLite TW1523AS-B1P Touch - 30 ms - Monitor | 1 646 zł |
IIYAMA Monitor 15 cali TW1523AS-B1P 10P. DOT. IPS, ANDROID, USB, WIFI, MIC | 1 683 zł |
iiyama TW1523AS-B1P 10P. DOT. IPS, ANDROID, USB, WIFI, MIC, 2x2W MON-DSG-I | 1 779 zł |
IIYAMA 15.6" TW1523AS-B1P Czarny TW1523AS-B1P | 1 909 zł |
IIYAMA Monitor 15 cali TW1523AS-B1P 10P. DOT. IPS, ANDROID, USB, WIFI, MIC | 1 960 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →