Monitor Philips 272S9JAL 27 " czarny (272S9JAL/01)
Zdjęcia 7 |
Philips 272S9JAL 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 272S9JAL 27 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 272S9JAL/00 - 27'' | VA | Full HD| DisplayPort, D-Sub, HDMI, USB | | 572 zł |
Monitor PHILIPS S-line 272S9JAL 27" 1920x1080px 4 ms | 572 zł |
Monitor PHILIPS S-line 272S9JAL 27" 1920x1080px 4 ms 272S9JAL 00 | 572 zł |
PHILIPS 272S9JAL/00 27inch VA FHD 75Hz 300cd/m2 4ms D-SUB HDMI DP Speakers | 629 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →