Monitor Iiyama G-Master G2745QSU-B1 27 " czarny
Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
Iiyama G-Master G2745QSU-B1 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master G2745QSU-B1 27 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama G2745Qsu-B1-27 IPS 2560X1440/100 Hz 1H1Dp | 814 zł |
iiyama G-Master G2745QSU-B1 Black Hawk MON-LCD-IYA-0679G-MASTER G2745QSU-B1 Wyprzedź konkurencję dzięki G2745QSU z technologią panelu IPS i 1ms MPRT Pozwól sobie na wyjątkową dosko... więcejnałość w grach dzięki 27’’ G2745QSU. Ten monitor oferuje najnowocześniej Komputronik.plZłóż skargę | 748 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2745QSU-B1 27" 2560x1440px IPS 100Hz 1 ms [MPRT]Monitor IIYAMA oferuje najnowocześniej Electro.plZłóż skargę | 748 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2745QSU-B1 27" 2560x1440px IPS 100Hz 1 ms [MPRT]Monitor IIYAMA oferuje najnowocześniej Avans.plZłóż skargę | 748 zł |
iiyama G-Master Black Hawk G2745QSU-B1 27" 2K IPS 100Hz 1ms GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 748 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Iiyama G-Master (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 559 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 748 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 2 499 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 149 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 399 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 655 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 534 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 771 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 799 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 850 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 419 zł
gamingowy, 21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 529 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 299 zł
28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 150 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 829 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 436 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
PodobnePorównaj w tabeli →
od 829 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 699 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 707 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 719 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 799 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 759 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 811 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 784 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 849 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 819 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 655 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland