Monitor Iiyama G-Master G2770QSU-B1 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Gamingowy 27-calowy monitor marki Iiyama reprezentuje autorską linię G-Master i można go pozycjonować jako rozwiązanie z wyższej części segmentu średniej półki cenowej. Model jest w stanie zainteresować wymagających miłośników gier, gdyż zapewnia wysoką wydajność (reakcja MPRT 0,5 ms + częstotliwość odświeżania 165 Hz), obsługę technologii synchronizacji klatek AMD FreeSync Premium Pro oraz dodatkowe funkcje, takie jak licznik FPS, podświetlenie Black Tuner i presety dla różnych gatunków gier (na przykład strategii i strzelanek).
Monitor Iiyama G-Master G2770QSU-B1 wyposażony jest w 8-bitową matrycę IPS o rozdzielczości 2560 na 1440 pikseli (rozmiar piksela jest stosunkowo niewielki 0,23 mm). Oprócz szerokich kątów widzenia obraz wyróżnia się przyzwoitym poziomem jasności (wartość szczytowa wynosi 400 nitów, co również potwierdza zgodność ze standardem DisplayHDR 400). Osobno warto zaznaczyć, że model jest bezpieczny dla wzroku, gdyż oprócz podświetlenia pozbawionego migotania posiada certyfikat TÜV Rheinland. Wśród wyposażenia wyróżniają się wbudowane głośniki oraz koncentrator USB, jednak przed zakupem należy zwrócić uwagę, że podstawka obsługuje jedynie regulację pochylenia ekranu.
Kup Iiyama G-Master G2770QSU-B1 27 " czarny
Wszystkie ceny 23 →IIYAMA Monitor IIYAMA G-MASTER G2770QSU-B1 27 0,5ms 165Hz WQHD Fast IPS Fr | 1 299 zł |
27" iiyama G-MASTER Red Eagle G2770QSU-B1 - LED monitor - 27" - HDR - 1 ms | 1 201 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali G2770QSU-B1 0.5ms, IPS, DP, HDMI, 165Hz, 400cd/m2, | 1 299 zł |
iiyama G-Master G2770QSU-B1 - 27'' | Fast IPS | QHD | 165 Hz | HDR MON-LCD | 1 149 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2770QSU-B1 Red Eagle 27" 2560x1440px IPS 165Hz 0. | 1 300 zł |