Monitor Gigabyte G27F 2 27 " czarny
Zdjęcia 9 |
Gigabyte G27F 2 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte G27F 2 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Monitor gamingowy 27 cali G27F 2 | 1 126 zł |
MONITOR GIGABYTE LED 27" G27F 2 165Hz | 1 073 zł |
Gigabyte 27" IPS G27F-EK 2 EU GAMING | 1 158 zł |
Gigabyte 27" IPS G27F-EK 2 EU GAMING | 1 147 zł |
Gigabyte G27f 2 27´´ Full Hd Ips Led 144hz Gaming Monitor Czarny One Size | 986 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →