Monitor Philips 27M1N3200ZA 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips 27M1N3200ZA 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 100:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 27M1N3200ZA 27 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Monitors 27M1N3200ZA/01 Monitor Czarny 27" | 699 zł |
27" Philips Momentum - 1920x1080 - 165Hz - iPS - 1 ms - Monitor | 805 zł |
Philips 27M1N3200ZA - 27'' | IPS | Full HD | 165 Hz MON-LCD-PHI-0323 | 819 zł |
Monitor PHILIPS Momentum 3000 27M1N3200ZA 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 749 zł |
Philips Momentum 3000 27M1N3200ZA/00 27" Full HD IPS 165Hz 4ms Gamingowy | 749 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →