Monitor Viewsonic VX2728J 27 "
Zdjęcia 13 |
Viewsonic VX2728J 27 "
23.8 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VX2728J 27 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viewsonic VX Series VX2728J écran płaski PC 686 cm 27" 1920 x 1080 pikseli | 939 zł |
ViewSonic 27'' VX2728j (VS19277) 2xHDMI DP MON-LCD-VIE-0060 | 819 zł |
Monitor VIEWSONIC VX2728J (VS19277) 27" 1920x1080px IPS 165Hz 0.5 ms | 975 zł |
No name Viewsonic VX2728J, 68,58 cm (27") 180 Hz, Freesync, IPS - DP, 2xHD | 919 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Viewsonic VX2728J
Ceny na Viewsonic VX2728J |
---|---|---|---|---|
Viewsonic VX2428J 23.8 " | od 760 zł | 12 oferty | ||
Viewsonic VX2728J 27 " | od 819 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →