Monitor HP OMEN 27s 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
HP OMEN 27s 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP OMEN 27s 27 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" HP OMEN by 27s - 1 ms - MonitorMonitor LED, gaming, 27, 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz, IPS, 400 cd/m², 1000:1, DisplayHDR 400, 1 ms, 2xHDMI, DisplayP... więcejort, g?o?nik(i), czarny Proshop.plZłóż skargę | 1 466 zł |
HP OMEN 27s - 27'' | IPS | Full HD| 240 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | HDR MMONITOR GAMINGOWY OMEN 27s Rozrywka bez trzymanki Zostaw konkurencję w tyle, dzięki niezwykle płynnym kadrom i wyrazistym det... więcejalom. PRZENIEŚ SIĘ W SAM ŚRODEK AKCJI Eksploruj realistyczne światy dzięki doskonałej jakości obrazu. CZAS NA MAKSYMALNĄ FRAJDĘ Wyeliminuj rozmycie ruchu i efekt rozmywania obrazu, aby uzyskać płynność akcji sprzyjającej skupieniu. Inny monitor Brak technologii Adaptive Sync Czas reakcji 3 ms Monitor OMEN 27s NVIDIA G-SYNG Czas reakcji 1ms GtG dzięku funkcji Overdrive 1. Wszystkie parametry techniczne odpowiadają typowym danym technicznym udostępnianym przez producentów podzespołów stosowanych w produktach HP; rzeczywiste parametry mogą się róźnić od podanych. PRZENIEŚ SIĘ W SAM ŚRODEK AKCJI NOWY WYMIAR PRZESTRZENI GAMINGOWEJ Połącz wyrafinowanie i zabawę z funkcjonalności Komputronik.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Monitor dla graczy OMEN by HP 27″ FHD 240 Hz – OMEN 27s 780G5E9#ABBZ monitorem dla graczy OMEN by HP 27″ FHD 240 Hz zdeklasujesz konkurencję. Ten zapewniający płynne odtwarzanie obrazu i wyraz... więcejiste detale, zgodny z technologią NVIDIA® G-SYNC® wyświetlacz zawsze dotrzyma Ci kroku. Połączenie wydajności z niepowtarzalnym wzornictwem sprawia, że sprzęt ten zachwyca zarówno podczas grania, jak i pracy. Oficjalny partner HP Hp.comZłóż skargę | 1 740 zł |
Monitor HP Omen 27s (780G5AA#ABB) | 1 362 zł |
HP OMEN 27s (780G5E9) 27" Full HD IPS 240Hz 1ms GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plZłóż skargę | 999 zł |
pokaż 15 ofert
Seria HP OMEN (gamingowe)
od 1 632 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 7 978 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, DDR4, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.78 kg
od 129 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, USB A, 1.2 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + adapter
od 389 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, klawisze dodatkowe: 6, z makrami, podświetlenie, port USB, Podświetlenie RGB
od 74 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, podświetlenie RGB, czujnik 7200 DPI
od 1 499 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 11 299 zł
do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Hz, Core i7, 13700HX, 1.5 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.78 kg
od 517 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ISO), z blokiem Num, podświetlenie
od 140 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 16000 DPI
od 1 199 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 11 999 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, DDR4, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.78 kg
od 299 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ISO), z blokiem Num, podświetlenie
od 170 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, radiowa / przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, Omron, podświetlenie RGB, czujnik 16000 DPI
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 5 999 zł
do gier, 16.1 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RX 6650M, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.41 kg
od 379 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ISO), z blokiem Num, podświetlenie
od 149 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, podświetlenie RGB, czujnik 16000 DPI
od 781 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), TN+film, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync
od 7 599 zł
do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 3070 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.78 kg
od 222 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 8200 DPI
AkcesoriaWszystkie akcesoria do HP OMEN 27s →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 149 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 134 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 988 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 073 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland
od 1 399 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 816 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 119 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 999 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland