HP OMEN Encoder Red Switch (6YW76AA)
Zdjęcia 4 |
HP OMEN Encoder Red Switch |
|
Pełnowymiarowa klawiatura do gier z wysokiej jakości przełącznikami mechanicznymi, czerwonym podświetleniem (komputery i notebooki HP OMEN do gier) oraz wytrzymałą metalową obudową. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej dla wymagających graczy. Odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych graczy e-sportowych poszukujących niezawodnej klawiatury, która zapewnia minimalne opóźnienia i wyraźną reakcję dotykową.
Kluczową cechą klawiatury HP OMEN Encoder jest zastosowanie liniowych przełączników mechanicznych Cherry MX Red, zapewniających niesamowitą niezawodność (50 mln + kliknięć) i wyraźne, dotykowe sprzężenie zwrotne. Model ten jest idealny do projektów gier z najbardziej dynamiczną rozgrywką w ogóle, a w szczególności w strzelankach konkurencyjnych (Fortnite, Counter-Strike, Overwatch, PUBG, Apex Legends, Call of Duty Warzone, Warface itp.). Na najwyższe uznanie zasługuje wytrzymała aluminiowa obudowa typu Skeleton. Jego konstrukcja pozwala na łatwe zdejmowanie / zakładanie keycaps'ów, co znacznie ułatwia czyszczenie urządzenia z nieuniknionego gromadzenia się brudu. Klawisz Fn może być używany w połączeniu z klawiszami F1-F12 do sterowania różnymi funkcjami multimedialnymi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP OMEN Encoder Red Switch
Wszystkie ceny 9 →HP Klawiatura Omen Encoder Cherry MX Czerwona 6YW76AA 6YW76AA#ABD | 323 zł |
Klawiatura HP Omen Encoder Gaming | 350 zł |
Klawiatura HP Omen Encoder Gaming 6YW76AA | 344 zł |
[From Japan] OMEN by HP Encoder Gaming Keyboard US Red Axis 6YW76AA#UUF | 724 zł |
Modyfikacje HP OMEN Encoder
Ceny na HP OMEN Encoder |
---|---|---|---|---|
HP OMEN Encoder Blue Switch | od 379 zł | 7 oferty | ||
HP OMEN Encoder Brown Switch | od 517 zł | 1 oferta | ||
HP OMEN Encoder Red Switch | od 299 zł | 9 oferty |