Monitor Viewsonic VX2428J 23.8 "
Zdjęcia 13 |
Viewsonic VX2428J 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VX2428J 23.8 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic VX2428J - LED monitor - gaming - 24" 238" viewable - 1920 x 1080 | 818 zł |
Monitor VIEWSONIC Omni VX2428J (VS19276) 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 0.5 m | 935 zł |
No name Viewsonic VX2428J, 60,45 cm (23,8") 180 Hz, Freesync, IPS - DP, 2x | 812 zł |
Monitor VIEWSONIC Omni VX2428J (VS19276) 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 0.5 m | 929 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Viewsonic VX2428J
Ceny na Viewsonic VX2428J |
---|---|---|---|---|
Viewsonic VX2428J 23.8 " | od 760 zł | 12 oferty | ||
Viewsonic VX2728J 27 " | od 819 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →