Monitor Gigabyte GS27F 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Gigabyte GS27F 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:170 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte GS27F 27 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte GS27F Monitor gamingowy FHD 27" 1920 x 1080 IPS 165 Hz 1 ms 300 c | 1 516 zł |
Gigabyte Monitor 27 cali AORUS GS27F 1ms/12MLN:1/GAMING/HDMI UPGBA027XSS27 | 796 zł |
Gigabyte GS27F MON-LCD-GA-0104 | 744 zł |
Gigabyte Monitor 27 cali AORUS GS27F 1ms/12MLN:1/GAMING/HDMI 124372 | 834 zł |
Gigabyte GS27F 27" Full HD IPS 165Hz 1ms MPRT Gamingowy | 744 zł |
pokaż 13 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →