Monitor Philips 271E1SCA 27 "
Zdjęcia 5 |
Wielozadaniowy multimedialny monitor panoramiczny z dużym zakrzywionym 27-calowym ekranem o rozdzielczości FullHD (16:9), dobrym odwzorowaniem kolorów, stylową, smukłą obudową i wbudowanymi głośnikami stereo (2x3W). Jest to produkt z rodziny Philips E-Line z 2019 roku, której modele są pozycjonowane jako uniwersalne monitory do podstawowych stacji roboczych i użytku domowego w systemach multimedialnych i rozrywkowych.
Nadaje się do pracy z tekstami, tabelami, prezentacjami, treściami internetowymi, grafiką wektorową i rastrową. Może być używany do łatwej edycji treści zdjęć / wideo. Dzięki efektywnej technologii kompensacji czasu reakcji (4ms GtG) jest w stanie poradzić sobie z szybkimi grami na PC. Ekran monitora Philips 271E1SCA oparty jest na 8-bitowej matrycy VA (6-bit + FRC) o rozdzielczości 1920×1080 i podświetleniu LED bez migotania. Oprócz dużej kropki (0,311 mm), przyzwoitego renderowania kolorów (100% sRGB) i doskonałych kątów widzenia, oferuje poprawiony kontrast statyczny (3000: 1), zapewniając najlepszą wydajność wideo.
Kup Philips 271E1SCA 27 "
Wszystkie ceny 28 →27" Philips E-line 271E1SCA - 1920x1080 - 75Hz - VA - Speakers - 4 ms - Mo | 629 zł |
Philips Monitor 271E1SCA 27 cali Curved VA HDMI FreeSync UPPHI027XS00019 | 649 zł |
Philips 271E1SCA - 27'' | VA Curved | Full HD | 75Hz MON-LCD-PHI-0172 | 627 zł |
Monitor PHILIPS E-line 271E1SCA 27" 1920x1080px 4 ms Curved | 599 zł |
Monitor PHILIPS 271E1SCA, 27', VA, 4 ms, 16:9, 1920x1080 | 629 zł |
Modyfikacje Philips 271E1SCA
Ceny na Philips 271E1SCA |
---|---|---|---|---|
Philips 241E1SCA 24 " | od 466 zł | 30 oferty | ||
Philips 271E1SCA 27 " | od 599 zł | 29 oferty |