Monitor Philips 245E1S 24 " (245E1S/01)
Zdjęcia 5 |
Stylowy monitor z wąskimi ramkami do pracy i zabawy, który pasuje zarówno do biura biznesowego, jak i do relaksującego środowiska domowego. Jako podłoże ekran modelu wykorzystuje ośmiobitową matrycę IPS o rozdzielczości QaudHD (2560x1440 pikseli). Ma częstotliwość odświeżania 75 Hz, szczytową jasność 250 cd/m² i czas reakcji rzędu 4 ms (przy przełączaniu z szarego na szary piksel).
Dodatkowo w przypadku wyświetlacza Philips 245E1S deklarowane jest 117-procentowe pokrycie trójkąta przestrzeni barw sRGB, co jest gwarantem prawidłowego odwzorowania barw monitora. Tryb LowBlue modelu ogranicza szkodliwe działanie niebieskiej części widma, a technologia Flicker-Free dostosowuje jasność i eliminuje migotanie podświetlenia LED. Wyjścia w monitorze są reprezentowane przez analogowe złącze VGA, interfejs DisplayPort w wersji 1.2 i port HDMI w wersji 1.4. Podstawa monitora umożliwia regulację nachylenia ekranu w zakresie od -5° do 20° w celu wygodnego oglądania.
Kup Philips 245E1S 24 "
Wszystkie ceny 26 →24" Philips E-line 245E1S QHD 75Hz - 4 ms - Monitor | 690 zł |
Philips Monitor 245E1S 23.8'' IPS HDMI DP FreeSync UPPHI024XS00033 | 649 zł |
Monitor PHILIPS E-line 245E1S 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms | 589 zł |
Philips 245E1S - 23,8'' | IPS | QHD | 75Hz MON-LCD-PHI-0173 | 607 zł |
Philips Monitor 245E1S 23.8'' IPS HDMI DP FreeSync 51048 | 660 zł |
Modyfikacje Philips 245E1S
Ceny na Philips 245E1S |
---|---|---|---|---|
Philips 245E1S 24 " | od 589 zł | 27 oferty | ||
Philips 275E1S 27 " | od 711 zł | 24 oferty |