Monitor Philips 278E1A 27 "
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Niedrogi monitor 4K z bardzo szczegółowym 27-calowym ekranem, szeroką przestrzenią barw, wbudowanymi głośnikami stereo (2x3W) i błyszczącą powłoką antyrefleksyjną z umiarkowanym zamgleniem (25%). Charakteryzuje się bardzo wysoką rzeczywistą rozdzielczością (3840 x 2160) i imponującą gęstością pikseli (163 ppi), umożliwiając wyświetlanie nieskazitelnie gładkich obrazów bez najmniejszego śladu pikselizacji.
Należy do rodziny Philips E-Line z roku modelowego 2019, której monitory są pozycjonowane jako uniwersalne urządzenia do podstawowych stacji roboczych i użytku domowego (domowego). Ekran monitora Philips 278E1A oparty jest na wysokiej jakości matrycy AH-IPS z głębią kolorów 10 bitów / kanał (8 bitów + FRC), która jest w stanie wyświetlić ponad miliard kolorów i odcieni kolorów.
Do ważnych zalet tego modelu należy także maksymalna jasność zwiększona do 350 cd / m2 oraz doskonałe kąty komfortowego oglądania w poziomie i pionie sięgające 178 °. Pełne wsparcie dla technologii AMD FreeSync i szybki czas reakcji matrycy (4 ms GtG) zapewniają bezbłędne wyświetlanie szybkich gier PC. Monitor wyposażony jest w ergonomiczną podstawę z regulowaną wysokością (wznios 110 mm) i kątem nachylenia ekranu (od -5 do + 15 °). Istnieją 3 porty interfejsu (2xHDMI 2.0 i 1xDisplayPort 1.2) do podłączenia do komputera PC / laptopa / odtwarzacza multimedialnego / konsoli.
Kup Philips 278E1A 27 "
Wszystkie ceny 21 →Philips Monitor 278E1A 27 cali IPS 4K HDMIx2 DP Głośniki UPPHI027XS00023 | 1 139 zł |
Philips 278E1A - 27'' | IPS | 4K MON-LCD-PHI-0179 | 1 109 zł |
PHILIPS 27'' 278E1A/00 Czarny 278E1A/00 | 1 160 zł |
Monitor PHILIPS E-Line 278E1A 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 109 zł |
Philips Monitor 278E1A 27 cali IPS 4K HDMIx2 DP Głośniki 51056 | 1 198 zł |