Монітор Philips 278E1A 27 "
Відео 5Фото 4 |
Доступний 4К-монітор з високодеталізованим 27-дюймовим екраном, розширеним колірним охопленням, вбудованими стереодинаміками (2х3Вт) і глянцевим антивідблискним покриттям з помірним ступенем матовості (25%). Відрізняється надвисокою дійсною роздільною здатністю (3840х2160) і вражаючою щільністю пікселів (163 ppi), що дозволяє виводити бездоганно рівні зображення без найменшого натяку на пікселізацію.
Належить до сімейства Philips E-Line 2019-го модельного року, монітори якого позиціонуються як універсальні пристрої для робочих станцій початкового рівня і побутового (домашнього) застосування. В основі екрану монітора Philips 278E1A використана якісна AH-IPS матриця з розрядністю кольору 10 біт/канал (8-bit+FRC), яка здатна відображати більше мільярда кольорів і колірних відтінків.
До важливих переваг цієї моделі також варто віднести підвищену до 350 кд/м² максимальну яскравість і відмінні кути комфортного горизонтального і вертикального огляду які досягають 178°. Повноцінна підтримка технології AMD FreeSync і невеликий час відгуку матриці (4 мс GtG) гарантують бездоганну чіткість відображення динамічних комп'ютерних ігор. Монітор оснащений ергономічною підставкою з регулюванням висоти (підйом на 110 мм) і кута нахилу екрану (від -5 до +15°). Для підключення до ПК/ноутбука/медіаплеєра/консолі передбачені 3 інтерфейсні порти (два HDMI 2.0 і один DisplayPort 1.2).
Купити Philips 278E1A 27 "
Усі ціни 7 →Philips Monitor 278E1A 27 cali IPS 4K HDMIx2 DP Głośniki UPPHI027XS00023 | 1 139 zł |
Philips 278E1A - 27'' | IPS | 4K MON-LCD-PHI-0179 | 1 109 zł |
PHILIPS 27'' 278E1A/00 Czarny 278E1A/00 | 1 160 zł |
Philips Monitor 278E1A 27 cali IPS 4K HDMIx2 DP Głośniki 51056 | 1 198 zł |
Philips Monitor 278E1A 27 cali IPS 4K HDMIx2 DP Głośniki 51056 | 1 139 zł |
Philips Monitor 278E1A 27 cali IPS 4K HDMIx2 DP Głośniki 1711729 | 1 183 zł |
Monitor PHILIPS 278E1A, 27', IPS, 4 ms, 16:9, 3840x2160 | 1 122 zł |