Монітор Philips 279C9 27 " чорний
Відео 1Фото 5 |
Високоякісний багатоцільовий 27-дюймовий монітор 4K-роздільної здатності з вражаючою деталізацією (163 ppi), поліпшеною передачею кольору і повноцінною підтримкою виведення зображень з розширеним динамічним діапазоном (сертифікат VESA DisplayHDR 400). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з сімейства моделей Philips С-Line зразка 2019 року, Монітори якого орієнтовані на використання в робочих станціях середнього/верхнього рівня.
Може застосовуватися для професійної роботи з векторної/растрової графіки і редагування фото / відеоконтенту. Впорається з будь-якими офісними та бізнес-орієнтованими завданнями (Тексти, таблиці, презентації, вебконтент). Підійде для роботи в CAD / CAE-системах, 3D-редакторах і інтегрованих середовищах розробки програмного забезпечення. Завдяки помірному часу відгуку (5мс GtG), не розчарує любителів ПК-геймінгу і мультимедійних розваг.
В основі монітора Philips 279c9 лежить якісна 10-бітна IPS-матриця (8-bit+FRC) з роздільною здатністю 3840х2160 і Flicker-Free-підсвічуванням. Така апаратна платформа забезпечує вражаюче високий рівень яскравості, хорошу статичну контрастність, розширений колірний обхват і максимально широкі кути огляду. До комп'ютера підключається за допомогою інтерфейсів HDMI 2.0, USB-C (DisplayPort Alt Mode) або DisplayPort 1.4.
Купити Philips 279C9 27 " чорний
Усі ціни 6 →Monitor PHILIPS Moda 279C9 27" 3840x2160px IPS | 2 317 zł |
Monitor PHILIPS Moda 279C9 27" 3840x2160px IPS | 2 317 zł |
Monitor Philips 279C9 (279C9/00) | 2 308 zł |
Monitor Philips 27" 279C9/00 4K UHD IPS 2xHDMI DP USB | 2 029 zł |
Philips 279C9/00 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkoma | 1 969 zł |