Monitor Philips 27E1N5600HE 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips 27E1N5600HE 27 " czarny
2023 rokE seriesPower DeliveryAdaptive-Syncgłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGB
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 27E1N5600HE 27 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Philips 5000 Series - 2560x1440 - IPS - 65W USB-C - 1 ms - Monitor | 1 097 zł |
Philips 27E1N5600HE - 27'' | IPS | QHD | 75 Hz | USB-C PD65W | kamerka | P | 1 249 zł |
Monitor PHILIPS 27E1N5600HE 27" 2560x1440px IPS 1 ms | 1 362 zł |
Monitor Philips E-line 27E1N5600HE/00 | 1 149 zł |
pokaż 12 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →