Монітор Dell S2722DC 27 "
Відео 7Фото 12 |
Елегантний і прекрасно збалансований багатоцільовий 27-дюймовий монітор з тонкорамочним екраном wqhd-роздільної здатності (16: 9), хорошою передачею кольору, підтримкою технології синхронізації AMD FreeSync, знаменитої фірмової повнорегульованої ергономічною підставкою, вбудованими стереодинаміками (2х3 Вт) і хабом USB 3.0 з підтримкою технології швидкої зарядки Power Delivery.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, здатний задовольнити запити самого широкого кола домашніх і офісних користувачів. Гарантує бездоганну чіткість, високу яскравість і хорошу контрастність зображення при роботі з текстами, електронними таблицями, веб-контентом, презентаціями та бізнес-графікою. Може використовуватися для простої обробки фото/відео / аудіоматеріалів.
Підійде для вирішення завдань 3D-моделювання та роботи в інженерних CAD/CAE-пакетах. Буде корисний в процесах розробки ПЗ. Підвищена частота оновлення (75 Гц) і невеликий час перемикання матриці (4 мс GtG) допомагають монітору Dell S2722DC успішно працювати в складі домашніх геймерських конфігурацій. 8-бітна IPS-матриця з роздільною здатністю 2560х1440 і W-LED-підсвічуванням забезпечує точну передачу кольору (99% простору sRGB) і чудові кути огляду. Для підключення до джерела сигналу використовуються цифрові інтерфейсні порти HDMI 1.4 (кабель в комплекті) і USB-C (DisplayPort Alt Mode, Підтримуваний ноутбуками Apple MacBook і не тільки).
Купити Dell S2722DC 27 "
Усі ціни 27 →Dell S2722DC USB-C 27" QHD 2560x1440 Ekran PC 75Hz IPS 4ms AMD FreeSync 99 | 1 039 zł |
Dell Monitor S2722DC 27 cali LED 2560x1440/HDMI/USBC/3Y UPDEL27L0000S22 | 1 067 zł |
Dell S2722DC MON-LCD-DEL-0359 | 1 039 zł |
DELL 27'' S2722DC 210-BBRR Szary | 1 082 zł |
Monitor DELL S2722DC 26.95" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 039 zł |