Monitor Dell S2722DC 27 "
Wideo 7Zdjęcia 12 |
Elegancki i pięknie wyważony, wielofunkcyjny 27-calowy monitor z cienką ramką o rozdzielczości WQHD (16:9), dobrą reprodukcją kolorów, obsługą technologii AMD FreeSync, słynną, w pełni regulowaną ergonomiczną podstawą, wbudowanymi głośnikami stereo (2x3W) i koncentrator USB 3.0 z obsługą technologii szybkiego ładowania Power Delivery. Jest pozycjonowany jako produkt z kategorii średniej ceny w 2020 roku, który jest w stanie zaspokoić potrzeby jak najszerszego grona użytkowników domowych i biurowych.
Zapewnia nieskazitelną przejrzystość, wysoką jasność i dobry kontrast podczas pracy z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi, treściami internetowymi, prezentacjami i grafiką biznesową. Może być używany do prostego przetwarzania zdjęć / wideo / audio. Nadaje się do rozwiązywania problemów modelowania 3D i pracy w inżynierskich pakietach CAD/CAE. Przyda się w procesach tworzenia oprogramowania.
Zwiększona częstotliwość odświeżania (75 Hz) i szybki czas przełączania (4 ms GtG) w modelu Dell S2722DC pomaga urządzeniu Dell S2722DC w osiąganiu dobrych wyników w domowych konfiguracjach gier. 8-bitowy panel IPS z podświetleniem 2560x1440 W-LED zapewnia 99% dokładności kolorów sRGB i doskonałe kąty widzenia. Do podłączenia do źródła sygnału wykorzystywane są cyfrowe porty interfejsu HDMI 1.4 (kabel w zestawie) i USB C (DisplayPort Alt Mode, obsługiwane przez laptopy Apple MacBook i nie tylko).
Kup Dell S2722DC 27 "
Wszystkie ceny 27 →Dell S2722DC USB-C 27" QHD 2560x1440 Ekran PC 75Hz IPS 4ms AMD FreeSync 99 | 1 029 zł |
Dell Monitor S2722DC 27 cali LED 2560x1440/HDMI/USBC/3Y UPDEL27L0000S22 | 1 067 zł |
Monitor DELL S2722DC 26.95" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 039 zł |
Dell S2722DC MON-LCD-DEL-0359 | 1 039 zł |
DELL 27'' S2722DC 210-BBRR Szary | 1 082 zł |