Монітор MSI Modern MD272QXP 27 "
Фото 26 |
MSI Modern MD272QXP 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI Modern MD272QXP 27 "
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI MODERN MD272QXP MON-LCD-MSI-0280 | 1 199 zł |
Monitor MSI Modern MD272QXPW 27" 2560x1440px IPS 100Hz 1 ms [MPRT] | 1 250 zł |
MSI Modern MD272QXP 27" 2K IPS 100Hz 1ms | 1 199 zł |
Monitor MSI Modern MD272QXPW 27" 2560x1440px IPS 100Hz 1 ms [MPRT] | 1 250 zł |
ще 5 пропозицій