Monitor MSI Modern MD272QXP 27 "
Zdjęcia 26 |
MSI Modern MD272QXP 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI Modern MD272QXP 27 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MODERN MD272QXP MON-LCD-MSI-0280 | 1 199 zł |
Monitor MSI Modern MD272QXPW 27" 2560x1440px IPS 100Hz 1 ms [MPRT] | 1 250 zł |
MSI Modern MD272QXP 27" 2K IPS 100Hz 1ms | 1 199 zł |
Monitor MSI Modern MD272QXPW 27" 2560x1440px IPS 100Hz 1 ms [MPRT] | 1 250 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →