Monitor Philips 279P1 27 " czarny
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Wielofunkcyjny monitor 4K z bardzo szczegółowym 27-calowym ekranem, półbłyszczącą powłoką przeciwodblaskową, wbudowanym systemem stereo (2x3 W) i zintegrowanym koncentratorem USB 3.0 z obsługą szybkiego ładowania gadżetów (Power Delivery, do 90 W) . Oprócz ultrawysokiej rozdzielczości (3840x2160) posiada rozszerzoną gamę kolorów (122% przestrzeni barw sRGB) oraz odpowiednią kalibrację fabryczną, co pozwala na wykorzystanie tego monitora do półprofesjonalnej pracy z grafiką rastrową lub wektorową.
Jest pozycjonowany jako produkt o średniej cenie, przeznaczony do użytku w przetwarzaniu różnych cyfrowych treści multimedialnych. Nadaje się do pracy w pakietach CAD/CAE i edycji/układu dużych ilości tekstu. Dzięki stosunkowo szybkiemu czujnikowi (czas reakcji 4 ms GtG), monitor Philips 279P1 może być niezbędnym elementem systemu multimedialnego do oglądania filmów i angażowania się w gry komputerowe. Ekran oparty jest na matrycy IPS z głębią kolorów 10 bitów na kanał (8-bit + FRC), która jest w stanie wyświetlić ponad miliard kolorów. Dzięki wysokiej rozdzielczości (163 ppi) matryca zapewnia doskonałą szczegółowość obrazu bez śladów pikselizacji i „drabinek” na ukośnych liniach.
Kup Philips 279P1 27 " czarny
Wszystkie ceny 26 →Philips Monitor 279P1 27 cali IPS 4K HDMIx2 DP USB-C Pivot UPPHI027XS00036 | 1 810 zł |
Philips 279P1-27' | IPS | 4K | USB-C PD90W | Pivot MON-LCD-PHI-0265 | 1 814 zł |
Monitor PHILIPS Brilliance 279P1 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 771 zł |
PHILIPS 27'' 279P1/00 Czarny 279P1/00 | 1 865 zł |
Philips Monitor 279P1 27 cali IPS 4K HDMIx2 DP USB-C Pivot | 1 751 zł |