Monitor Dell P2723QE 26.96 "
Wideo 6Zdjęcia 7 |
27-calowy monitor Della z cienką ramką można sklasyfikować jako zaawansowane rozwiązanie w 2022 roku. Obsługuje wysoką rozdzielczość 3840 na 2160 pikseli i charakteryzuje się doskonałą szczegółowością obrazu (rozmiar piksela 0,16 mm). Model polecany jest do pracy biurowej lub domowej, a dla większej wygody zastosowano hub USB z szybkim ładowaniem gadżetów oraz elastycznie regulowaną podstawkę (z regulacją wysokości ekranu, obrotem, pochyleniem oraz przejściem do orientacji pionowej).
Ponadto monitor Dell P2723QE ma dobry zestaw portów do podłączenia różnych urządzeń, w tym USB C (DisplayPort Alt Mode) z zasilaniem do 90 W oraz złącze LAN do przewodowego połączenia z Internetem. Wyświetlacz oparty jest na 8-bitowej matrycy IPS o częstotliwości odświeżania 60 Hz, szerokich kątach widzenia i przyzwoitych ustawieniach jasności (350 nitów), co powinno wystarczyć do skutecznej walki z odblaskami. Warto również podkreślić akceptowalną gamę barw z pokryciem 99% przestrzeni sRGB przy standardowym współczynniku kontrastu 1000 do 1. Osobno warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo dla oczu, co potwierdza funkcja ComfortView Plus, która zmniejsza poziom potencjalnie szkodliwego światła niebieskiego.
Kup Dell P2723QE 26.96 "
Wszystkie ceny 40 →27" Dell P2723QE - 3840x2160 (4K/UHD) - IPS - 90W USB-C HUB - 5 ms - Monit | 1 717 zł |
Dell Monitor P2723QE 27 cali IPS LED 4K (3840x2160)/16:9/HDMI/DP/USB-C/4xU | 2 082 zł |
DELL 27" P2723QE 210-BDFZ Srebrny | 2 101 zł |
Dell P2723QE MON-LCD-DEL-0380 | 1 649 zł |
Monitor DELL P2723QE 26.96" 3840x2160px IPS | 1 649 zł |