Monitor Dell P3223QE 31.5 "
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Dell P3223QE 31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P3223QE 31.5 "
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell P3223QE monitor LED - 80 001 cm 315" - 3840 x 2160 4K 60 Hz - IPS - 3 | 2 099 zł |
Monitor 31,5" Dell P3223QE (210-BEQZ) | 2 039 zł |
31.5" Dell P3223QE - 3840x2160 (4K/UHD) - IPS - 90W USB-C HUB - 5 ms - Mon | 2 125 zł |
Dell Monitor P3223QE 31.5 cala IPS LED 4K (3840x2160)/16:9/HDMI/DP/USB-C/ | 2 343 zł |
Dell P3223QE - 31.5'' | IPS | 4K | DisplayPort 1.4, HDMI | Pivot | VESA 10 | 2 099 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →